top of page
Anchor 11

Reaksiyon süreç ekipmanları

Cannon, sağlamlaştırmanın kalıplamasından kimyasal maddelerin püskürtmesi ve ölçümüne kadar, poliüretanlar, epoksi ve CFRP (Karbon Fiber Takviyeli Polimer) teknolojileri için eksiksiz anahtar teslim çözümler sağlayabilmektedir. Üretim prosesinin kuru ve yaş tarafı her müşterinin ihtiyacı için şahsa özel çözüme entegre edilebilir.

Ölçüm makineleri

Cannon'un neredeyse 50 yıl öncesinde başlayarak geliştirdiği ilk ürün çeşitlerinden biri olan, ölçüm sistemleri hala firmanın ana faaliyet alanlarından biridir. Bu yıllarda geliştirilen deneyim Cannon'u piyasada lider konumuna getirmiştir, devamlı araştırma ise firmayı hep ileri taşır. Yüksek hassaslık, sıcaklık kontrolü, geniş aralıklı çıktı, farklı muhtemel oranlar ve bileşimler, müşteri odaklı servisler ve makinelerle birlikte Cannon Dozaj Ünitelerinin başarısının sırrıdır. Programlaması, çalıştırması ve bakımı kolay olan Cannon makinelerinin Yüksek-Basınç (ya çalışır pompalar ya da pistonlar) veya Düşük Basınç versiyonları mevcuttur.

Karıştırma kafaları

Cannon,otomotiv, soğutma ve paneller arasında değişen her özel uygulamaya ait karıştırma kafalarının gelişmesinde sağlam bir deneyime sahiptir. Yüksek Basınç kafalarımıza kurulan kendinden temizlemeli pistonlar sayesinde, Cannon karıştırma kafaları hem kullanım hem de bakım için kompakt, hızlı ve kolay olması için özellikle tasarlanmıştır. Mevcut geniş ürün seçeneği, sayı, bileşen türü, karıştırma oranı ve çıktı bağlamında müşteriye çeşitli çözümler arasından seçim yapmasını sağlar.

Pu-sünger(poliüretan) sistemi

Cannon, otomotiv endüstrisinde kompozitler, ısıl biçimlendirme ve poliüretan uygulamaları için özel sistemler üretmekte ve iç PU bileşenlerinin üretiminde yer alan çok çeşitli sistemler ile tüm gereklilikleri karşılamaktadır. Cannon sürekli olarak daha fazla verimlilik ve otomasyona sahip yeni makineler ve sistemler geliştirerek işçilik gereksinimlerini ve mümkün olan en kısa döngü süresini azaltır.

Presler

Cannon presler ile deneyimi, bu alanda yıllardır varlığı ve teknolojimizin sürekli ayarlama ve gelişiminden gelir. Preslerimiz düşük devir sürelerinden hassalık ve ulaşılabilirliğe her türlü isteği karşılayabilir. RTM (Reçine Transfer Kalıplama) kısa strok presler  gibi özel tasarımlar ve aktif paralellik kontrolü, devirme silindirleri ve ileri geri sistemleri gibi özellikleri sayesinde, çözümlerimiz teknlojinin önünde gelir ve kişiselleştirebilmenin en yüksek seviyesindedir.

Sandwıch panel hatları

İnşaat ve yalıtım uygulamaları için poliüretan doldurulmuş paneller sürekli ve kesikli süngerleme sistemlerini kullanarak üretiliyor. Her müşterinin gereksinimine ve bütçesine en iyi şekilde uymaıs için tasarlanan Cannon çözümleri, yüksek verimlilik ve en uygun sünger dağıtımıyla şekillenmiş çeşitli versiyonlarda mevcuttur.

Cannon, 30 yılı aşkın bir süredir Manni ile işbirliği içinde, iklimin çok sayıda soğutmalı bina kurulmasını gerektirdiği bölgelerdeki neredeyse tüm yalıtım paneli üreticilerinin tedarikçisi olmuştur.

Soğutucu sistemleri

Cannon, alandaki en önemli oyuncuların başarısını sağlayarak ve onlara katkıda bulunarak yıllardır ev ve sanayi soğutucu sektöründe aktiftir. Dünya üretiminin %60'ından fazlasının Cannon ekipmanlarını kapsadığı tahmin ediliyor, bu yerleşik uygulama bölgesinde bile devamlı olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için gelişiyor. Karıştırıcı kafalardan dozaj üniteleri ve döner piramitlere, Cannon güçlü yönlerinden biri müşteri için anahtar teslim sistemlerdir.

In-line machine for domestic refrigerato

Blok döküm hatları

Cannon, elli yıldan daha uzun zamandır esnek Poliüretanların sürekli üretimi için ilgili makineler üretiyor. Çoğunlukla mobilya, yatak takımı ve paketleme uygulamaları için kullanılan blok süngerler tek blok teknolojisi ve sürekli veya kesikli hat ile üretilebilir. CarDio™ teknolojisi şişirilmiş süngerler, kalite ve fiyatta avantajlarla, düşük yoğunlukta CFC-free süngerler üretmek için alternatif şişirme maddesi olarak doğal karbonmonoksit kullanır.

Tank çiftliği

Cannon, yığın depolama tankları sağlamada ve tank tasarımında geniş bir deneyime sahiptir. Tüm ekipmanların doğru şekilde doğru boyutta olduğunu ve çalışma basıncını sağlamak ve tüm kimyasal maddelerin doğru şekilde pompalandığından emin olmak için yığın depolama tankları ve ilgili boru tesisatı işi tedariği ve tasarımı konusunda müşterilere yardım ediyoruz, ki bu yeni bir sistem oluştururken ve yeni bir makine alırken çok önemlidir.

Tank çiftliği

Preformers

Kuvvetlendirilmiş plastik alanında mükümmel şekillenmiş kalıplar elde etmek önemlidir. Cannon, en gelişmiş modern çözümlerini bize sağlayan sürekli araştırma prosesi sayesinde kalıplama teknolojisinde her zaman lider şirket olmuştur. Sağlamlaştırma, istenilen kalıbın üretimi için müşteriye ısmarlama makine sağlayarak, akıllı tutucu ve uygun kalıplama kalıplarında tutma-kaydırma yapıları aracılığıyla doğru olarak ısıtılır ve katlanır.

Kalıplar

Cannon, Cannon entegre teknik çözümlerinin parçası oalrak farklı uygulamak için çok çeşitli kalıplar tasarlar, geliştirir ve sağlar. Tasarım müşterinin özel talebiyle başlar ve kalıbın kendisiyle sınırlı değildir, ayrıca prosesle ilgili özel yardımcı içerir (RTM (Reçine Transfer Kalıplama), basınçlandırma, ön kalıplama ve ısıl şekillendirme gibi uygulamalar için ısıtma, vakum valfları, sensörler ve dikişaltı hareketleri).

Kalıplar

Metering
Heads
PU-foam
Presses
Sandwich
Refrigerat
Slab
Tank
Prefs
Mould
bottom of page