top of page

Cannon Istanbul

1993 Yılında kurulan Cannon İstanbul, Cannon grubuna ait bir firmadır. Kuruluş ve hizmet amacı Poliüretan sektörünün ihtiyacı olan teknolojileri ve bunların imalatı için gerekli olan makine ve ekipmanları ülkemiz sanayinin hizmetine sunmaktır. 

Ülkemiz sanayinin her kesiminde yer alan yüzlerce saygın firmada uzun yıllardır sürekli imalatta çalışan makinalarımız Cannon İstanbul'un en önemli referansıdır. 

Cannon grubu 50 yıla yaklaşan tecrübesiyle Poliüretanın kullanıldığı tüm endüstriyel faaliyet alanlarında derin birikimiyle tek makineden, anahtar teslim projelere ve tam otomasyon hat retimlerine kadar geniş bir yelpazede dünya çapında Poliüretanla özdeşleşmiş bir marka olarak her türlü teknik ihtiyacınıza cevap vermeye devam etmektedir. 

Cannon İstanbul, Cannon grubunun misyonunu ülkemize taşıyarak yıllardır Türk Poliüretan pazarına tek makine, anahtar teslim proje veya özel proses çözümleriyle sektörün teknolojik altyapısına ve üretim gücüne önemli katkılar sağlamıştır. 
Bu ekipmanların kullanıldığı sektörler otomotiv yan sanayi,ev ve ofis mobilyaları, her türlü panel ve izolasyon sistemleri, buzdolabı-ticari buzdolabı imalatı ile ilgili her türlü imalat olarak ıralanabilir.

bottom of page