top of page
Anchor 21

Su arıtma sistemleri

Cannon Grubun parçası olan Cannon Artes, 1977'den beri proses ve atık su işlemleri için ekipman ve tam sistemler tasarlar ve üretir, örneğin: içecek, gıda ve ilaç sanayisi için su hazırlama, kağıt fabrikaları, tekstil ve çelik sanayi ve küçük topluluklardan atık su için tuzunu giderme, minerallerden arındırma, havasını alma ve kazan besleme suyu yumuşatma, biyolojik ve kimyasal-fiziksel işlemler.

 

Ayrıca şirket, farklı alanlarda dünyanın her yerinde ana petrol şirketleri ve EPC yüklenicileri ile işbirliği yapar: yukarı yönde üretilmiş ve püskürtme su, LNG, gaz işlemi, damıtma, sentez gazı, gübre, petrokimyasal, güç üretimi, bölge ısıtma.

 

Bu işleme sistemleri, teknik bilgi ve çoğunlukla sahip olunan teknolojiye göre Cannon Artes mühendisleri tarafından tasarlanmıştır.

Cannon Artes, şimdi endüstriyel aktivitelerin "sürdürülebilir gelişme" amacıyla tamamen uyumlu su ve atık su işlem sistemlerinde en yüksek verimliliğe kendini adamıştır.

İşletme suyu işlemi

Endüstriyel proseslerde kullanılan suyun kalitesi çok önemlidir: son ürünün kalitesini ve üretim makine ve ekipman verimliliğini etkiler. Özellikle içme suyu ve besin işleme endüstrisinde kullanılan su çok sıkı zorunlu standartları karşılamalıdır. Özel çabalar su tüketimini minimuma indirmek için Cannon Artes tarafından yapılmıştır.

Atık su arıtımı

Gezegenimizi korurken, sanayi suyu ve kullanım suyu tahliyesine çok dikkat edilmelidir: doğru bir arıtım sistemi çevre kirliliğini önlemek için gereklidir.

 

Çok etkin teknolojileri sayesinde, yeraltı suyunu yeniden doldurmak, sanayi prosesini doğrudan beslemek veya tarım, kentsel veya içilebilir tekrar kullanıma yönlendirmek için atıkları kullanmak şimdi mümkündür.

Anchor 13
Anchor 14
bottom of page